شیراز، ملاصدرا، حکیمی غربی، مجتمع پزشکی حکیمی، طبقه 5 [email protected] 09128586135
بازاریابی اینترنتی چشم پزشکی در شیراز

دیجیتال مارکتینگ چشم پزشکی در شیراز

دیجیتال مارکتینگ برای متخصص چشم در شیراز

دیجیتال مارکتینگ چشم پزشکی در شیراز
دیجیتال مارکتینگ چشم پزشکی در شیراز

خدمات ما

  • سئو دکتر چشم پزشک
  • تبلیغات در گوگل برای دکتر چشم
  • تبلیغات در صفحات اجتماعی (اینستاگرام مارکتینگ چشم پزشک)
  • طراحی وبسایت چشم پزشکی
  • مدیریت شهرت و برند سازی چشم پزشک

 

ماهانه 110 هزار جستجوی Google برای چشم پزشکی و لیزیک در ایالات متحده انجام می شود.

 

بیماران جدیدی که نیازمند دکتر چشم و خدمات چشم پزشکی هستند را برای خود پیدا کنید.

طبق گفته FDA، سالانه حدود 600000 نفر تحت عمل لیزیک قرار می گیرند. این بیماران بدنبال جایگزینی برای استفاده از عینک یا لنز هستند. بسیاری از افراد برای یافتن چشم پزشکانی که این روش محبوب را انجام می دهند به صورت آنلاین جستجو می کنند. استراتژی های دیجیتال مارکتینگ بِستراه می تواند این بیماران را به سمت مطب شما سوق دهد.


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.bestrah.com


سئو و بازاریابی دیجیتال برای چشم پزشکی

در دهه اخیر عینک جایش را به لیزیک داده و تب این عمل به شدت بالا رفته است. این روش می تواند به نفع بیمارانی باشد که از نزدیک بینی، دور بینی و آستیگماتیسم رنج می برند. استراتژی جامع بازاریابی دیجیتال بِستراه می تواند بیماران احتمالی لیزیک را به مطب چشم پزشکی شما روانه کند تا بتوانند تحت درمان قرار گیرند.

 

سئو سایت چشم پزشکی

سئو سایت چشم پزشکی در شیراز
سئو سایت چشم پزشکی در شیراز

ماهانه بیش از 1.3 میلیون جستجوی Google برای دکتر چشم و لیزیک در ایالات متحده انجام می شود.علاوه بر این، ماهانه 74000 جستجو  برای جراحی چشم انجام می شود.

بِستراه با استفاده از بهینه سازی سایت برای موتور جستجو به صورت هدفمند بازدید بیشتری را در وبسایت چشم پزشکی شما ایجاد می کند. ما بر افزایش رتبه بندی جستجوی شما برای کلمات کلیدی خاص و بازارها تمرکز خواهیم کرد. ما تلاش می کنیم تا افراد بیشتری را به وب سایت شما جذب و سپس آن ها را به بیمارانی از شما خدمات می گیرند تبدیل کنیم.

 

تبلیغات در گوگل چشم پزشکی در شیراز

تبلیغات در گوگل چشم پزشکی در شیراز
تبلیغات در گوگل چشم پزشکی در شیراز

تبلیغات در گوگل افراد بیشتری را به سمت وبسایت شما سوق می دهد. تبلیغات کلیکی می تواند یک ابزار بازاریابی مقرون به صرفه برای معرفی خدمات چشم پزشکی شما باشد. قیمت مقرون به صرفه آگهی می تواند بازده خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. اصلاح کننده های جغرافیایی که مخاطبان خاص را هدف قرار می دهند می توانند هزینه های شما را قابل کنترل نگه دارند. برنامه های تبلیغات در گوگل  مانند Google AdWords می توانند تبلیغات شما را در بالای صفحه نتایج برای دید بهتر قرار دهند.

 

تبلیغات در صفحات اجتماعی(اینستاگرام مارکتینگ)

مدیریت رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام توسط متخصصان بِستراه می تواند به شما در جذب افرادی که به دکتر چشم احتیاج دارند، کمک کند.

بیش از۳۰% از جمعیت ایران، در اینستاگرام حساب کاربری فعال دارند پس می توان ازین پلتفرم برای بازاریابی و هدف قرار دادن گروه های خاص بر اساس سن، منطقه جغرافیایی، علایق و سایر عوامل استفاده کرد. تصاویر، فیلم ها و نظرات، همه می توانند به معرفی شما و خدمات چشم پزشکی که ارائه می دهید، کمک کنند.

 

طراحی وبسایت چشم پزشکی

طراحی سایت چشم پزشکی در شیراز
طراحی سایت چشم پزشکی در شیراز

طراحی یک وبسایت بهینه و حرفه ای یک مولفه اصلی برای گسترش فعالیت شما در حوزه چشم پزشکی و لیزیک است. یک وبسایت متمرکز بر بیماران، توجه افراد را به خود جلب کرده، آنها را به سمت اطلاعات مورد نیازشان هدایت می کند و خدماتی را که شما ارائه می دهید به آنها نشان می دهد.

بِستراه یک آژانس حرفه ای و با تجربه برای طراحی وبسایت های سفارشی برای صنعت بینایی و مراقبت از چشم است.

کلیه خدمات مربوط به طراحی و توسعه وبسایت چشم پزشکی توسط متخصصان آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه بصورت حرفه ای انجام می گیرد.


شماره های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان:

07132303712 _ 09128586135

www.BestRah.com


مدیریت اعتبار و شهرت چشم پزشک

بِستراه ارزش شهرت حرفه ای شما را درک می کند. ما می دانیم که بیماران و افراد نظرات آنلاین در مورد مراکز خدامات پزشکی و درمانی را بررسی می کنند. نظرات منفی می تواند آسیب زننده باشد، اما توصیفات مثبت باعث جذب بیمار به مرکز یا مطب چشم پزشکی شما می شود. هدف ما در بِستراه کمک به شما برای پیاده سازی استراتژی های مناسب بازاریابی و تبلیغات در جهت جذب بیماران و افزایش میزات رضایتمندی آن ها است.

 

تیم بِستراه از تخصص لازم برای تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ در زمینه چشم پزشکی و لیزیک برخوردار است

استراتژی های اثبات شده ما شامل سئو، تبلیغات در گوگل، وبسایت بهینه و سازگار با موبایل و تبلت و مدیریت شهرت است. کارشناسان دیجیتال مارکتینگ پزشکی در بِستراه برنامه ای منسجم و متناسب با نیاز های بازاریابی شما، برای رشد مطب یا مرکز چشم پزشکی شما اجرا می کنند.

همین امروز با ما تماس بگیرید و اجازه دهید آژانس دیجیتال مارکتینگ بِستراه، بازاریابی چشم پزشکی و لیزیک شمارا بر عهده بگیرد تا به زودی شاهد افزایش بیماران خود باشید.

 


شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

09128586135 – 07132303712

www.bestrah.com